Звернення № 6598

#6598 створено 30 Серпня 2019

23

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Хотянівка, Київська обл., Україна, 07363
Координати сміттєзвалища: 50.609667904167, 30.57757973671
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2019

В РОБОТІ

У сосновому лісі поруч з Садовим товариством ”КАСКАД” є лісове озеро, у якому сьогодні, на жаль, замість води - сміття. Старожили ”Каскаду” кажуть, що колись його живили природні джерела і там навіть водилася рибка! Сьогодні небайдужі ”каскадівці” хочуть відновити озеро - розчистити його від сміття, запросити геодизистів, знайти і прочистити природні джерела. Але преший крок - прибрати звідти сміття! У День Незалежності 24.08.2109 група активістів з ”Каскаду” вийшла на розчистку озера, але через декілька годин роботи стало зрозуміло, що без техніки - екскаватору та грузової машини нам не обійтися. Один зі схилів озера буквально засипано сміттям, яке маскувалося під кущами та піском.
Колектив еко-активістів СТ ”КАСКАД” звертається до Міністерства Екології з проханням посприяти вивозу сміття з нашого лісового озера. Зі свого боку обіцяємо активну участь у реалізації проекту та плідну співпрацю з лісничими, підтримання порядку і чистоти на озері.

30.08.2019, 15:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2019, 15:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2019, 16:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

30.09.2019, 15:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.09.2019 № С 44.3483.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Степашко О.І. від 27.08.2019 № 6598-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.609667904167, 30.57757973671 та повідомляє.
Хотянівська сільська ради повідомила, що для вирішення питання необхідні кошти для залучення на договірних засадах відповідної техніки для згортання, погрузки, вивезення та облаштування місця для захоронення цих відходів, оплати праці робітників. На цей час такі видатки в бюджеті ради відсутні.
На черговій сесії сільської ради буде винесено питання, щодо внесення змін до бюджету ради та виділення необхідних коштів для ліквідації сміттєзвалищ.

Статус: Надано відповідь