Звернення № 6590

#6590 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1508, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.03937, 32.19442
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Убрали но не до конца. А вообще просто растянули мусор

09.09.2019, 16:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 16:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.09.2019, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.10.2019, 08:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища вздовж траси Т1508.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Воскресенській селищній раді.
В ході розгляду звернення, на земельній ділянці за насадженням дерев на відрізку автомобільного шляху регіонального значення Т1508 («Калинівка-Снігурівка-Березнегувате») біля с. Калинівка зафіксоване стихійне сміттєзвалище.
Враховуючи вищезазначене, на адресу Вітовської райдержадміністрації та Воскресенській селищній раді направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Воскресенської селищної ради за вказанами координатами знаходяться землі Державної власності за цільовим призначенням 15.01 для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України. Селищною радою буде направлено звернення до керівництва міністерства оброни України, про результати розгляду якого буде додатково повідомлено.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Воскресенської селищної ради.
З повагою, відповідальний за роботу з сервісом

Статус: Надано відповідь