Звернення № 6570

#6570 створено 23 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Григорівка (центр), Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.053937180066, 30.623845495284
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Вересня 2019

В РОБОТІ

Недалеко від Григорівської сільської ради села Григорівка Обухівського району несанкціоноване сміттєзвалище побутових відходів в приміщеннях пустуючої будівлі та засмічена непотребом територія навколо неї. Роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища та впорядкування території не проводяться. Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

23.08.2019, 08:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.08.2019, 08:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

23.09.2019, 12:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 23.08.2019 № Б.37.3398.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 22.08.2019 № 6570-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.053937180066, 30.623845495284 та повідомляє.
Листом від 11.09.2019 № 60/07-09/2688 Обухівська райдержадміністрація повідомила, що при райдержадміністрації створена постійно діюча комісія по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр, водоймищ (річок, ставків, озер), атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів Обухівського району Київської області (далі – Комісія), яка здійснила виїзд на місце знаходження сміттєзвалища та виявила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в оренді громадянина Штанько В.М. Стихійне сміттєзвалище знаходиться біля будівлі Григорівської сільської ради.
Комісією був підготовлений акт екологічного рекогностування та з метою вирішення даного питання його було направлено до Державної екологічної інспекції Столичного округу та Григорівської сільської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь