Звернення № 6568

#6568 створено 23 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Прибережна автомагістраль, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.837493968246, 35.101558129752
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Вересня 2019

В РОБОТІ

Гуляючи помітили купу сміття, мак неприємний запах.

23.08.2019, 08:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.08.2019, 08:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2019, 14:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2019, 14:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

25.09.2019, 15:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь