Звернення № 6560

#6560 створено 21 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 50.060354, 36.182259
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 20 Вересня 2019

В РОБОТІ

Около месяца назад появилась такая свалка

21.08.2019, 12:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.08.2019, 12:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця