Звернення № 6548

#6548 створено 20 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: 10-а лінія, 22, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.534608163203, 30.280761100275
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

В РОБОТІ

Системный вывоз бытового и строй мусора. Прошу принять меры.

20.08.2019, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2019, 15:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.09.2019, 16:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 20.08.2019 № Н 31.3334.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Новікова М.М. від 20.08.2019 № 6548-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.534608163203, 30.280761100275 та повідомляє.
Листом від 16.09.2019 № 01-16/2256 виконавчий комітет Ірпінської міської ради повідомив, що надано доручення КП «Контроль благоустрою міста» здійснити виїзд та вжити відповідних заходів, в тому числі складання припису щодо прибирання зазначеної земельної ділянки.

Статус: Надано відповідь