Звернення № 6546

#6546 створено 20 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Довжок, Хмельницька область, Україна, 32343
Координати сміттєзвалища: 48.681505312717, 26.51056444658
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

ВИКОНАНО

сміттезвалище в лісі

20.08.2019, 13:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 13:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2019, 15:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2019, 09:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Сміттєзвалище ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.09.2019, 17:14 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником