Звернення № 6538

#6538 створено 19 Серпня 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Червоних партизанів, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12501
Координати сміттєзвалища: 50.32252383169, 29.077992215753
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Біля Коростишівского кар’єру велика кількість побутового сміття та відсутні смітники

19.08.2019, 14:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.08.2019, 14:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.08.2019, 17:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.08.2019, 15:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 19.08.2019 за № 6538 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля Коростишівського кар’єру за наступними координатами: 50.32252383169, 29.077992215753 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.09.2019, 15:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 19.08.2019 за № 6538 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля Коростишівського кар’єру за наступними координатами: 50.32252383169, 29.077992215753 та повідомляє.
Відповідно до листа Коростишівської міської ради від 11.09.2019 за № 03-16/Р-1908 територія за зазначеними Вами координатами належить до власності ДП «Коростишівське лісове господарство».
З метою ліквідації сміттєзвалища, було направлено лист до ДП «Коростишівське лісове господарство», для термінового вжиття заходів по ліквідації сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.10.2019, 11:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 19.08.2019 за № 6538 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля Коростишівського кар’єру за наступними координатами: 50.32252383169, 29.077992215753 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління повторно направило Ваше звернення до Коростишівської міської ради та ДП «Коростишівське лісове господарство» для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.11.2019, 11:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 19.08.2019 за № 6538 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля Коростишівського кар’єру за наступними координатами: 50.32252383169, 29.077992215753 та інформує.
Відповідно до листа ДП «Коростишівське лісове господарство» від 24.10.2019 за № 867 стихійне сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.11.2019, 11:11 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником