Звернення № 6520

#6520 створено 19 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.161171, 24.282313
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Величезне сміттєзвалмще в рамках міста

19.08.2019, 09:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.08.2019, 09:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 08:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.09.2019, 17:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 27.08.2019 № 1345/03-01

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.09.2019, 22:40 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником