Звернення № 6480

#6480 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М03, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.304016481263, 31.244876325163
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

Вздовж траси М03, на ділянці від селища Бзів до міста Яготин у місцях відпочинку, а також та на автобусних зупинках не здійснюється прибирання сміття. Крім того, у вищевказаних місцях утворились стихійні сміттєзвалища. Фото сміттєзвалища (місто відпочинку вздовж траси) поблизу міста Бзів. Прошу вирішити дане питання та привести прилеглу територію до нормального стану.

12.08.2019, 12:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 16:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.08.2019, 15:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.08.2019 № Х 44.3200.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Хахуди О.В. від 12.08.2019 № 6480-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.304016481263, 31.244876325163 та повідомляє.
Листом від 16.08.2019 № 01.01-42/716 Баришівська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території, яку обслуговує Служба автомобільних доріг у Київській області.
Із метою вирішення даної проблеми, департамент звернувся до Служби автомобільних доріг у Київській області.

Статус: Надано відповідь