Звернення № 6479

#6479 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 1B, вулиця Краснопільська, 1Б, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.408803, 35.000173
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Уберите пожалуйста мусор и шалаш который построили бомжи и он там существуют. Полная антисанитария, дебоширство. За домом 1Б

12.08.2019, 12:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 14:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2019, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ганно Сергіївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.09.2019, 16:44 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником