Звернення № 6475

#6475 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Лановецький район, Тернопільська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.869064330583, 26.003543701299
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

Сьогодні спливає термін для ліквідації стихійного сміттєзвалища, згідно припису Тернопільської екологічної інспекції. Сміттєзвалище не ліквідована, а збільшилось до 750 квадратних метрів.(Звернення 6034).Прошу ліквідувати сміттєзвалище.

12.08.2019, 12:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.08.2019, 08:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.08.2019, 12:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

За інформацією Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, 15 серпня 2019 року проведено позапланову перевірку КП «Наш Добробут» Борсуківської ОТГ та встановлено невиконання раніше виданого припису щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища. За ст. 188-5 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності директора КП «Наш Добробут» Біляєва М.І. Видано припис від 21.08.2019 року про ліквідацію стихійного сміттєзвалища між селами Синівці та Нападівка площею 400 м2 з терміном виконання до 01.10.2019 року. Проводиться збір матеріалів для нарахування збитків за заподіяну шкоду внаслідок засмічення земельної ділянки.


Документи:

Статус: Надано відповідь