Звернення № 6473

#6473 створено 12 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Байкова, 6, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.415988022112, 30.513215102255
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

НЕ ВИКОНАНО

В тридцяти метрах від могили Лесі Українки знаходяться декілька великих куп побутового сміття, котрі лежать на могилах та на стежці цвинтаря.

12.08.2019, 12:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено