Звернення № 6472

#6472 створено 12 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Байкова, 7, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.41516421544, 30.510200299323
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Велика кількість сміття у вигляді харчових відходів та залишків будівельних матеріалів лежать купами на могилах та біля них.

12.08.2019, 12:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено