Звернення № 6471

#6471 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чехова, 72, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000
Координати сміттєзвалища: 49.219124, 28.528406
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

На березі мальовничого озера постійно викидають побутові та будівельні відходи, які згодом потрапляють у водойму. Автор звернення неодноразово здійснював прибирання території, однак зловмисники продовжують її засмічувати. Вочевидь, доцільно встановити камери відеоспостереження, щоб встановити особи зловмисників, та стягнути з них високі штрафи або долучити до прибирання території.

12.08.2019, 12:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

06.11.2019, 16:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.11.2019, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За вказаними координатами засмічення виявлено. Відповідно до інформації Державної екологічної інспекції у Вінницькій області від 22.08.2019 року №239-С/03, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області було повідомлено Вінницьку міську раду щодо забезпечення негайної ліквідації несанкціонованихзвалищ відходів на відповідній території, як передбачено статтею 21 Закону України «Про відходи».


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника