Звернення № 6466

#6466 створено 12 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: проспект Металургів, 2, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.891617795365, 33.395811952651
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

ВИКОНАНО

В Металургійному районі за адресою пр-т. Металургів, 2 розмішена будівля та інші основні засоби колишнього УПК, які перебувають на балансі Комунального закладу культури «Міський історико-краєзнавчий музей» Криворізької міської ради.
Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради має право постійного користування земельною ділянкою за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, пр-т. Металургів, 2, площею - 2.7371 га, кадастровий номер - 1211000000:02:081:0011, цільове призначення - 03.05 Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, дата державної реєстрації права (в державному реєстрі прав) -10.12.2014, номер запису про право (в державному реєстрі прав) – 8083909.
Будівля та земельна ділянка за вищевказаною адресою перебувають в жахливому стані. Скло з вікон вибито, труби та комунікації демонтовані, дах провалився, стіни та сходові перекриття зруйновані. Все навколо захаращено побутовим та будівельним сміттям. Будівля слугує громадською вбиральнею для металістів, бомжів та наркоманів, які винайшли тут собі притулок. Деякі з них тут просто оселилися. Вони зносять залишки їжі, сміття і мотлох звідусіль, розводять в будинку багаття для обігріву та приготування їжі. Тут роблять закладки наркотиків. Всі колодязі біля будівлі відкриті, що створює небезпеку для життя мешканців, які живуть поряд та проходять по території на роботу. Сморід від нечистот стоїть неймовірний. Бігають щури. Також, цю зруйновану будівлю облюбували діти, які влаштовують прогулянки по даху, що створює небезпеку їх життю.
Грубо порушуються права власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів, не додержуються вимоги законодавства про охорону довкілля.

12.08.2019, 12:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 14:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2019, 16:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Тетяно Павлівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.09.2019, 11:50 Підтвердження виконання Заявником.

Доброго дня. Дякую за відповідь. На даний час, лише скошено траву перед будівлею з боку ”червоної лінії”. Сміттям захаращена сама будівля і вся прилегла територія за будівлею. Ніхто нічого не робив щоб очистити будівлю і всю територію 2,7371 га. Споруду все ж таки визнали аварійною бо з’явилися на фасаді таблички з написом ”ВХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНИЙ! БУДІВЛЯ В АВАРІЙНОМУ СТАНІ!”. Діти як бігали по підвалах, сходах та зруйнованому даху, так і бігають. Щури теж почувають себе комфортно.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником