Звернення № 6461

#6461 створено 12 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Києво-Святошинський район, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.403972709562, 30.140993893147
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня! Схоже, що з висновком щодо вивезення сміття ми поспішили. Я перевірив на вихідних і зробив фото. Стихійне сміттєзвалище за координатами 50.40149754238, 30.13894200325 просто трохи пригорнули піском і залишили, де було.

12.08.2019, 12:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 16:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.09.2019, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.08.2019 № Х.44.3201.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення Хавронюка Миколи Івановича від 12.08.2019 № 6461-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.403972709562, 30.140993893147 та повідомляє.
З метою об’єктивного розгляду зазначеного питання, Києво-Святошинська райдержадміністрація листом від 14.08.2019 № 07-27/2431 звернулась до Шпитьківської сільської ради для вжиття відповідних заходів спрямованих на ліквідацію стихійного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь