Звернення № 6431

#6431 створено 19 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Академіка Янгеля, 81, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.412798, 35.00166
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Вересня 2019

В РОБОТІ

возле дома Богдана Хмельницкого 104, старые ветки и мусор

19.08.2019, 14:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.08.2019, 14:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2019, 14:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.09.2019, 16:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, шановний Ігоре Олеговичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.09.2019, 19:01 Спростування виконання Заявником.

Ничего не убрано

Статус: Відхилено Заявником

20.09.2019, 11:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Шановний Ігоре Олеговичу! Згідно з інформацією виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради станом на 12.09.2019 вищезазначену територію приведено до належного санітарного стану. У разі незгоди просимо надати підтвердження невиконання заходу для подальшого опрацювання.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника