Звернення № 6418

#6418 створено 20 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ленiна, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.2388090683, 30.149794220924
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

В РОБОТІ

У радіусі 1700 метрів до населеного пункту села Плесецького Васильківського району Київської області виявлено зберігання відходів птахоферми приблизно площею в 1 га землі. Також забруднення повітря відходами птахоферми впливає на здоров”я місцевих жителів, а саме: запамороченя, нудота. Відходи забрююднюють підземні води які в подальшому користуються місцеві. З інформації з”совано, що зберігає відходи птахофабрики ТОВ ”Агросервіс 2012”. Просимо Вас вирішити питання екологічної катастрофи. Заздалегіть дякуємо.

20.08.2019, 15:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 15:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2019, 15:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні