Звернення № 6405

#6405 створено 20 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Євгена Коновальця, 68А, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13300
Координати сміттєзвалища: 49.877253193323, 28.603877842361
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Є не лише побутове сміття. Машинами вивозиться промислове і будівельне сміття.

20.08.2019, 14:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 14:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2019, 15:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.08.2019, 17:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 6405 від 20.08.2019 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться за адресою: вул. Євгена Коновальця, місто Бердичів за наступними координатами: 49.877253193323, 28.603877842361 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.09.2019, 17:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 6405 від 20.08.2019 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться за адресою: вул. Євгена Коновальця, місто Бердичів за наступними координатами: 49.877253193323, 28.603877842361 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління вдруге направило Ваше звернення до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.10.2019, 15:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 6405 від 20.08.2019 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться за адресою: вул. Євгена Коновальця, місто Бердичів за наступними координатами: 49.877253193323, 28.603877842361 та інформує.
Відповідно до листа Виконавчого комітету Бердичівської міської ради Житомирської області від 10.10.2019 за № Г-2428, силами підприємства МКП «Бердичівкомунсервіс» проведено роботу по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.10.2019, 18:46 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником