Звернення № 6400

#6400 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Героїв АТО, 23, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.908849, 33.393905
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня!прошу прийняти міри щодо сміттєбаків, які знаходяться в центрі м.Кривий Ріг, за готелем Автора. Круглий рік страшний сморід і сміття навкруги баків- неможливо підійти. Дякую

12.08.2019, 12:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 14:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2019, 16:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анастасіє Валеріївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.09.2019, 08:04 Спростування виконання Заявником.

На сьогодні, на жаль, нічого не змінилось і сміттезвалище так і залишилось брудним і сміття розкидано на 3 метри від смітників.

Статус: Відхилено Заявником

18.09.2019, 16:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Шановна Анастасіє Валеріївно! За інформацією Згідно з інформацією виконавчого комітету Металургійної районної у місті Кривий Ріг під час розгляду звернення з виїздом на місце було встановлено, що тверді побутові відходи з контейнерів вивезено, територію контейнерного майданчику прибрано. Фото додається. Прохання надати актуальне фото зазначеного сміттєзвалища з неприбраним сміттям.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника