Звернення № 6399

#6399 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Хрещатик, 104/1, Боярка, Київська обл., Україна, 08150
Координати сміттєзвалища: 50.32925462574, 30.274155110137
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

ВИКОНАНО

сміття переважно побутове

12.08.2019, 12:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 16:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.09.2019, 12:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.08.2019 №Б.13.3204.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
Бугайченко Лариси Анатоліївни від 12.08.2019 № 6399-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.32925462574, 30.274155110137 та повідомляє.
Листом від 03.09.2019 № 361 ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» повідомила, що роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища завершено 02.09.2019 року.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.09.2019, 12:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.08.2019 №Б.13.3204.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
Бугайченко Лариси Анатоліївни від 12.08.2019 № 6399-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.32925462574, 30.274155110137 та повідомляє.
Листом від 03.09.2019 № 361 ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» повідомила, що роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища завершено 02.09.2019 року.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.09.2019, 22:15 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником