Звернення № 6388

#6388 створено 2 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Калиновий, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.513123, 35.061012
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

прошу убрать свалку и очистить от мусора и травы детскую площадку и проход людей и дорогу к дому с адресом ул.В.Тютюнника, 32
спасибо

02.08.2019, 11:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 11:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.08.2019, 14:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2019, 16:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Нонна Юліївна! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника