Звернення № 6386

#6386 створено 2 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 45.837981706764, 30.154042840004
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

У лісі біля в’їзду в село Лебедівка виявили купи сміття розкиданого навколо на великій площі.

02.08.2019, 11:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 11:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

23.10.2019, 10:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.10.2019, 10:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь

23.10.2019, 10:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

виконано

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника