Звернення № 6385

#6385 створено 2 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Політехнічна вулиця, 71, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.897133660881, 33.29115986824
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

У місті Кривий Ріг, в районі Карачуни, поблизу дитячого садка №304, багатоповерхових та приватних будинків за вул. Політехнічна, 71, 73, 73А, 86 та 84, вул. Ваніна, 1-8 виявлено несанкціоноване сміттєзвалище, що є місцем розмноження щурів і мишей, а також місцем збору бродячих собак та звалищем їх трупів (фото прикладаємо ). Зазначене сміттєзвалище порушує наші права на безпечне для життя і здоров’я довкілля, оскільки таке поводження з відходами є екологічно небезпечним та не виключає негативного впливу відходів на навколишнє середовище.
Зауважуємо, що порушуються наші права та права інших мешканців на сприятливе навколишнє середовище (пластикові пляшки, будматеріали, піщевідходи, інше сміття розлітається навколо, в тому числі й на найближчі земельні ділянки; у період спекотної погоди від контейнерів виходить поганий запах; пожежі відбуваються не рідше одного раза на тиждень). Сміттєві контейнери встановлені на відстані менше 20 метрів від ділянки найближчих вищезазначених будинків, що не відповідає санітарним нормам СанПін 42-128-4690-88 «Санітарні правила утримання територій населених місць», а також СНіП 30-02-97 «Планування і забудова територій садівничих об’єднань громадян, будівлі та споруди».
Крым того, що за останні 2 тижня на сміттєзвалищі тричі відбувалися пожежі, двічі мешканці потушили власноруч, останню пожежу вночі 21.07.2019 вдалося припинити тільки силами Державної пожежно-рятувальної частини протягом цілої години (фото прикладаємо у Додатку 1 на 7 (семи) аркушах). Пожежа пошкодила електричні та інтернет дроти.

Враховуючи вищенаведене, керуючись Конституцією України та ЗУ “Про звернення громадян”, прошу:
1. Перевірити дотримання вимог природоохоронного законодавства, у сфері поводження з відходами на території, підвідомчій Дніпропетровській міській раді у місті Кривий Ріг, в районі Карачуни, поблизу дитячого садка №304, будинків за вул. Політехнічна, 71, 73, 73А, 86 та 84 та надати копії акта перевірки.
2. Притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 82 КУпАП та ст. 52 КУпАП.

02.08.2019, 11:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 11:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.08.2019, 14:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2019, 17:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Юрію Павловичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника