Звернення № 6384

#6384 створено 13 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Староярмаркова, 33, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.89933, 33.34112
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Вересня 2019

В РОБОТІ

Впродовж вулиці лежить зпиляне гілля, перекривши підступ з проїзжої частини до трутуару, а також гілля зайняло частину пішохідної зони.

13.08.2019, 21:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.08.2019, 22:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.08.2019, 16:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні