Звернення № 6383

#6383 створено 2 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Цюрупи, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.703093, 37.606296
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

На фото место в г. Купянск на пересечении улиц Крутая и Ананьина, где зафиксировано несоблюдение санитарных норм и правил , утвержденных приказом МОЗ от 17.03.2011 N 145. Прошу провести проверку на предмет соблюдение указанных норм и правил, а не ограничиваться уборкой территории

02.08.2019, 11:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 11:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 16:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2019, 16:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника