Звернення № 6382

#6382 створено 2 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Буча, Київська обл., Україна, 08292
Координати сміттєзвалища: 50.563340366052, 30.170066356659
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

Треба прибрати сміття. Звалище!

02.08.2019, 20:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 20:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.08.2019, 09:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2019, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь

19.09.2019, 11:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Земельна ділянка перебуває в приватній власності Остапі В.Н.
З метою вирішення даного питання направлено лист власнику


Документи:

Статус: Надано відповідь