Звернення № 6381

#6381 створено 2 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Буча, Київська обл., Україна, 08292
Координати сміттєзвалища: 50.561708730881, 30.176578760147
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2019

В РОБОТІ

Дуже багато сміття на дорозі, яке збільшуеться. Будь ласка приберіть.

02.08.2019, 20:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2019, 20:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.08.2019, 09:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2019, 17:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 05.08.2019 № Н.31.3051.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
Новикова М.М. від 02.08.2019 № 6381-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.561708730881, 30.176578760147 та повідомляє, що із метою вирішення даного питання, Бучанська міська рада звернулась до головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Статус: Надано відповідь

19.09.2019, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Земельна ділянка перебуває в приватній власності ПАТ АКБ "Аркада"
З метою вирішення даного питання направлено лист власнику


Документи:

Статус: Надано відповідь