Звернення № 6378

#6378 створено 19 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Смольна, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.829409, 37.6614
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Вересня 2019

В РОБОТІ

На теріторіі Комунального підприємства "Контора похоронного обслуговування" уздовж дороги та по алеях купи сміття

19.08.2019, 17:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.08.2019, 17:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 09:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.08.2019, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю для розгляду і відповідного реагування до Слов'янської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.08.2019, 16:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Слов'янської міської ради у квітні місяці поточного року КП "АТП 052814" було виконано роботи з вивезення сміття з території кладовища по вул. Д.Галицького (Смольна). Обмеженість фінансування не дає можливості проводити роботи із очищення території кладовища по мірі накопичення сміття. Враховуючи, що кількість сміття значно збільшується після прибирання опалого листя та рослинних залишків, роботи з прибирання відповідного сміттєзвалище заплановані на жовтень-грудень 2019 року.
Копія відповіді Слов'янської міської ради додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.12.2019, 15:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За додатковою інформацією Слов'янської міської ради сміттєзвалище ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника