Звернення № 6377

#6377 створено 20 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Барвінківська 81, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84122
Координати сміттєзвалища: 48.840393, 37.567001
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

В РОБОТІ

Після планового виділення трьох дерев залишилось неприбрана ділянка

20.08.2019, 16:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 16:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 09:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.08.2019, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю для розгляду і відповідного реагування до Слов'янської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.08.2019, 17:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Слов'янської міської ради, під час перевірки, навпроти житлового будинку № 81 по вул. Барвінківська виявлене звалювання гілля та листя в не відведених для цього місцях. У зв'язку чим користувачам земельних ділянок направлено Приписи про усунення порушень благоустрою міста.


Документи:

Статус: Надано відповідь