Звернення № 6366

#6366 створено 19 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р24, Ільці, Івано-Франківська область, Україна, 78704
Координати сміттєзвалища: 48.152247715691, 24.765792042017
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Вересня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Точны координати 48.152219,24.790014 закинутий будинок біля річки

19.08.2019, 12:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.08.2019, 12:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено