Звернення № 6363

#6363 створено 12 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Давидчука, 68, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.51202721275, 30.199398994446
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

Купа сміття. Приберіть будь-ласка ласка.

12.08.2019, 12:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 16:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.09.2019, 10:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.08.2019 № Н 31.3206.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Новикова М.М. від 31.07.2019 № 6363-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.51202721275, 30.199398994446 та повідомляє, що із метою вирішення даного питання, Ірпінська міська рада звернулась до головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Статус: Надано відповідь