Звернення № 6362

#6362 створено 20 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: а,, вулиця 49-ї Гвардійської Дивізії, 16, Херсон, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.668783248115, 32.622211382004
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

В РОБОТІ

На бетонных остатках бывшего теплопункта - бытовой мусор. Адрес экомапа ставит автоматически, теплопункт посередине между д.16 и д.18к.1 и кофейней.
Фото прилагаются.

20.08.2019, 17:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 17:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 11:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2019, 13:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Тетяно Євгенівно,

У додатку остаточна відповідь на Ваші звернення № 6361, 6362.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь