Звернення № 6361

#6361 створено 20 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект 200-річчя Херсона, 36К1, Херсон, Херсонська область, Україна, 73000
Координати сміттєзвалища: 46.668928634639, 32.620980043512
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Вересня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Между пунктом приема вторсырья, коттеджами и новостройками МЖК вдоль дорожки от парикмахерской к автомойке в скверике опять свалка. Бытовой и строительный мусор справа и слева от дорожки. Фото прилагаются. Не все фотографии помещаются в лимит отправки.

20.08.2019, 09:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.08.2019, 09:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2019, 11:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2019, 13:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Тетяно Євгенівно,

У додатку остаточна відповідь на Ваші звернення № 6361, 6362.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.09.2019, 09:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Тетяно Євгенівно,

У додатку остаточна відповідь на Ваші звернення № 6362.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.11.2019, 20:49 Спростування виконання Заявником.

Не убрали. Стало ещё грязнее. Оставила новое обращение.

Статус: Відхилено Заявником