Звернення № 636

#636 створено 18 Січня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Миколаїв, Торгова вулиця, 57
Координати сміттєзвалища: 46.874184547258, 32.021516952664
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Лютого 2017

ВИКОНАНО

На прилегающей территории ( 0,5 м от забора) КП Метрология (Водоканал) расположен комплекс исторических колодцев, которые в свою очередь соединены с Богоявленском источником - эти колодцы забросаны мусором в том числе шприцами. Доносим до вашего ведома что наркотические вещества и другой мусор могут загрязнять Богоявленский источник из которого люди пьют воду ! Необходимо очистить их от мусора , установить таблички и поставить люки на колодцы ! Так же проинформировать коммунальное предприятие о санитарных нормах содержания прилегающей территории !

18.01.2017, 13:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.01.2017, 13:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.01.2017, 10:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.02.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

24.02.2017, 14:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Георгію Михайловичу!

Ваше зверення, яке зареєстровано на електронному сервесі "Інтерактивна мапа сміттєзвалищ" Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.01.2017, щодо вжиття заходів з ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Торгова , 57 в м.Миколаєві, розглянуто Миколаївською облдержадміністрацією, державною екологічною інспекцією у Миколаївської області, адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради, стихійне сміттєзвалище за вказаними координатами внесено до плану робіт адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради на березень 2017 року.
Зазначене питання знаходиться на контролі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.


З повагою
відповідальний за роботу з сервісом.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.02.2017, 07:28 Спростування виконання Заявником.

На данный момент уборка только планируется, КП Метрология не проинформированы , люки не установлены , запрещающие шлагбаумы отсутствуют

Статус: Відхилено Заявником

07.04.2017, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Георгію Михайловичу!


За інформацією адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради (лист від 06.04.2017 № 565/05.01.02-01) роботи з ліквідації несанкціонованого звалища побутового сміття по вул. Торговій, 57 були проведені у березні поточного року. На каналізаційних колодязях встановлені залізобетонні плити.


З повагою
відповідальний за роботу з сервісом.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.04.2017, 23:35 Спростування виконання Заявником.

По состаянию на 08.04.2017 активистами было зафиксировано в том числе и на камеру - явное увеличение ТБО , запрещающие шлагбаумы ( таблички) не установлены , ЖЕЛЕЗОБЕТОНЫХ ПЛИТ НЕ ОБНАРУЖЕНО, люки не установлены !

Статус: Відхилено Заявником

27.04.2017, 09:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Георгію Михайловичу!
Надаємо Вам фотоматеріали проведених робіт.


З повагою
відповідальний за роботу з сервісом.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.04.2017, 11:56 Підтвердження виконання Заявником.

Перемога

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником