Звернення № 6353

#6353 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.311794, 30.549782
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

НЕ ВИКОНАНО

ось точні координати звалища - 50.312397, 30.550128

12.08.2019, 12:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 13:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено