Звернення № 6351

#6351 створено 12 Серпня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Паршина, 2, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.398133, 35.024905
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2019

В РОБОТІ

куча стекловаты, стекла и ТД
находится напротив угла дома 2 и 3. вдоль тропинки

12.08.2019, 12:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2019, 12:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2019, 14:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2019, 16:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ігоре Олеговичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника