Звернення № 6318

#6318 створено 29 Липня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: с. Ременів, Ременів, Львівська область, Україна, 80460
Координати сміттєзвалища: 49.952281288201, 24.204020798206
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Село Ременів, Кам’янка бузький район. Екологічне лихо 4 роки поспіль. Фото додаю.

Як видно на фото є сміттєві баки, але місце де вони стоять це приватна територія, жодних дозволів на встановлення там контейнерів нема. Майданчик не облаштований, кількості контейнерів не вистачає, сміття забирається несвоєчасно. Сільська рада 4 роки не може визначити місце для контейнерного майданчика, тому немає можливості навести порядок в цьому питанні. За цей час ці контейнери змінили 4 місця дислокації. Обурені мешканці під вікнами яких це сміттєзвалище було змусили перенести це у віддалене місце, але проблему це не вирішило.

Це місце на території масштабного будівництва по вулиці Куземського. Чисельні звернення громадян результату не дало. Люди створили обслуговуючий кооператив, хочуть отримати дозвіл збудувати для членів кооперативу накритий майданчик, закрити його на ключ, таким чином контролювати обсяги сміття, своєчасну сплату рахунків і т.д., але сільська рада не ДАЄ такої можливості, більше того сама цією проблемою не займається.

29.07.2019, 11:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2019, 11:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.08.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено