Звернення № 6282

#6282 створено 24 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ірпінь, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.500592583347, 30.215778993443
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Серпня 2019

В РОБОТІ

Стихійна купа сміття по заданим координатам

24.07.2019, 15:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.07.2019, 15:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.07.2019, 14:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.08.2019, 18:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 24.07.2019 № Д 31.2891.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Дудки Д.В. від 23.07.2019 № 6282-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.500592583347, 30.215778993443 та повідомляє, що із метою вирішення даного питання, Ірпінська міська рада звернулась до головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Статус: Надано відповідь