Звернення № 6275

#6275 створено 22 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Волгоградська, 11, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.42672, 30.493835
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

В РОБОТІ

біля гаражного кооперативу

22.07.2019, 09:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 09:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця