Звернення № 6274

#6274 створено 22 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.287219812485, 26.660997072322
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

В РОБОТІ

Озеро утворене на місці піщаного кар’єру. Мальовниче місце. Берег водойми забруднений стихійними звалищами.

22.07.2019, 09:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 09:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.07.2019, 16:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.08.2019, 14:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

З метою належного розгляду та відповідного реагування в межах повноважень Ваше звернення направлено до Крупецької об'єднаної територіальної громади направлено ( №22/01-08-2477/2019 від 31.07.2019р)


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.10.2019, 14:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

За інформацією Крупецької сільської ради стихійне сміттєзвалище ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника