Звернення № 6269

#6269 створено 22 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Глінки, 4, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.506793706102, 30.210440224037
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

В РОБОТІ

Стихійна купа сміття біля лісової дороги

22.07.2019, 11:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 11:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.07.2019, 11:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.08.2019, 19:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 22.07.2019 № Д 31.2856.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Дудки Д.В. від 21.07.2019 № 6269-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.506793706102, 30.210440224037 та повідомляє, що із метою вирішення даного питання, Ірпінська міська рада звернулась до головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Статус: Надано відповідь