Звернення № 6263

#6263 створено 22 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Променева, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.215733453454, 28.367597240508
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище

22.07.2019, 11:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 11:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.08.2019, 12:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2019, 12:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Повідомляємо що Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області відповідно ст.21 Закону України «Про відходи» направлено лист до Вінницької міської ради щодо забезпечення негайної ліквідації несанкціонованого звалища відходів на вказаній у звернені території.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.08.2019, 13:32 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником