Звернення № 6259

#6259 створено 22 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Шевченка, 15, Нетішин, Хмельницька область, Україна, 30100
Координати сміттєзвалища: 50.330973026371, 26.637586355209
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

В РОБОТІ

Беріг р. Горинь.

22.07.2019, 11:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 11:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.07.2019, 16:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.08.2019, 14:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Під час обстеження зазначеної території стихійного сміттєзвалища не виявлено.
Працівниками комунального підприємства Нітішинської міської ради "Благоустрій" періодично проводитьтся прибирання території у зазначеному районі


Документи:

Статус: Надано відповідь