Звернення № 6252

#6252 створено 19 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Сумська, 118, Лебедин, Сумська область, Україна, 42201
Координати сміттєзвалища: 50.599593108773, 34.505878418749
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Серпня 2019

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище , що виникло внаслідок скидання ТБВ жителями міста Лебедина Сумської області!

19.07.2019, 16:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.07.2019, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.08.2019, 10:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2019, 10:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатом розгляду Вашого звернення від 18.07.2019 № 6252 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: вул. Сумська, 118,
м. Лебедин Сумська область за координатами 50.599593108773, 34.505878418749 повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Лебединської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Лебединської міської ради зазначене у зверненні стихійне сміттєзвалище ліквідовано, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь