Звернення № 6249

#6249 створено 22 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Медоносна, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.384021561407, 30.693073382809
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Серпня 2019

В РОБОТІ

На узбіччі утворилося сміттєзвалище. Фотодокази до цього звернення докладено.

22.07.2019, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.07.2019, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця