Звернення № 6241

#6241 створено 18 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ж/м Виноградар, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.59203, 30.45122
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Мусор прибавляется... возле мусора стоит установка фейерверка. За день до этого в кафе Оскар ( напротив этой остановки ) там взрывали салюты

18.07.2019, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.07.2019, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.07.2019, 14:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.08.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

20.08.2019, 17:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.09.2019, 15:57 Підтвердження виконання Заявником.

Ар

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником