Звернення № 6227

#6227 створено 18 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.339048864607, 30.788202112708
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Серпня 2019

В РОБОТІ

злодії облаштували незаконне сміттезвалище

18.07.2019, 09:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.07.2019, 09:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.07.2019, 14:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2019, 17:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.07.2019 № С 04.2817.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Саворонв О.А. від 16.07.2019 № 6227-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.339048864607, 30.788202112708 та повідомляє.
Листом від 24.07.2019 № 48/07-46-3351 Бориспільська райдержадміністрація повідомила, що до райдержадміністрації надходили звернення щодо здійснення захоронення твердих побутових відходів на земельній ділянці з кадастровим номером 3220882600:03:001:0763 (3220882600:03:001:0831 та 3220882600:03:001:0832) на території Гнідинської сільської ради.
З метою визначення та встановлення законності проведення захоронення твердих побутових відходів на земельній ділянці райдержадміністрація звернулася до Бориспільського ВП ГУ НП в Київській області (вих. № 48/07-46-3896 від 31.08.2018), Державної екологічної інспекції у Київській області та Головного управління Держгеокадастру у Київській області (вих. №48/07-46-3897 від 31.08.2018), а також до Бориспільської місцевої прокуратури
Бориспільським ВП ГУ НП в Київській області надано відповідь про те, що за вивченням звернення не встановлено ознак кримінального правопорушення передбачених ст. 214 КПК України, а тому відсутні підстави для внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (вих. №17381 від 21.09.2018 року).
За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Київській області (вих. лист від 09.11.2018 №14-10-0.43-17049/2-18) проведені заходи державного контролю при відведенні та використанні земельних ділянок з кадастровими номерами 3220882600:03:001:083 та 322088260:03:001:0832.

За результатами заходів державного контролю щодо порушення земельного законодавства при використанні зазначених земельних ділянок складено акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства за №645-ДК8/595/АП/09/01/-18 від 30.10.2018.
Листом від 06.11.2018 за № 14-10-0.43-16921/2-18 направлено матеріали перевірки до Бориспільського відділення поліції ГУ НП в Київській області для розгляду та вжиття заходів реагування відповідно до чинного законодавства.
Райдержадміністрація звернулася (лист від 03.12.2018 за вих. № 48/07-58-1312) до Бориспільського відділення поліції ГУ НП в Київській області щодо надання інформації за результатами розгляду матеріалів Головного управління Держгеокадастру у Київській області.
Станом на теперішній час райдержадміністрацією не одержано інформацію з приводу порушеного питання від Державної екологічної інспекції Столичного округу, Бориспільської місцевої прокуратури, Бориспільського відділення поліції ГУ НП
Враховуючи вищезазначене, райдержадміністрація повторно звернулася до Державної екологічної інспекції Столичного округу та Бориспільської місцевої прокуратури щодо забезпечення здійснення перевірки законності проведення захоронення твердих побутових відходів на земельній ділянці з кадастровим номером 3220882600:03:001:0763 (3220882600:03:001:0831 та 3220882600:03:001:0832) на території Гнідинської сільської ради та вжиття відповідних заходів реагування щодо їх усунення, а також до Бориспільського відділення поліції ГУ НП в Київській області щодо надання інформації за результатами розгляду матеріалів Головного управління Держгеокадастру у Київській області.


Документи:

Статус: Надано відповідь