Звернення № 6225

#6225 створено 16 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Донецьке шосе, 15, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.5127, 34.99282
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Гілки та сміття

16.07.2019, 16:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.07.2019, 16:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2019, 16:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2019, 15:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Євгене Михайловичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.08.2019, 15:53 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником